روش های پرداخت

 پرداخت اینترنتی


تمامی کاربران مارتو برای ثبت نهایی سفارش های خود، به وسیله درگاه اینترنتی و به صورت آنلاین اقدام به پرداخت مبلغ سفارش کنند.

پس از انجام پروسه پرداخت به سایت مارتو هدایت می شوید و در صورتی که پرداخت با موفقیت صورت گیرد یک کد سفارش برای پیگیری سفارشتان در اختیارتان قرار داده میشود و هم زمان یک پیامک مبنی بر ثبت موفق سفارش ( درصورت ثبت شماره تماس در سایت) ، برای کاربر ارسال می شود.

دریافت کد سفارش و همچنین پیامک به منزله ثبت موفق سفارش شما در مارتو است و تمامی مراحل ارسال سفارش توسط کارشناسان ما به صورت خودکار انجام می پذیرد و نیازی به اطلاع دادن پرداخت سفارش نیست.

 

چگونگی پرداخت اینترنتی

کاربران محترم سایت مارتو  می‌توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت نمایند. هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده می‌شود که پس از وارد کردن آنها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می‌شوید.

 

1- شماره 16 رقمی کارت: این شماره، بر روی کارت بانکی شما درج شده است.

 

2- رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم: برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلاْ رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.

رمز دوم (رمز خرید اینترنتی)، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه‌‏های خودپرداز وارد می‌کنید، تفاوت دارد.

برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده کارت خود مراجعه، کارت خود را وارد کرده و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.

 

3- کد :CVVیک کد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد.

 

4- تاریخ انقضا: تاریخ انقضا کارت‌ بانکی روی آن حک شده است.


 نکات

·         جزئیات تمامی سفارش هایی که پروسه اتصال به درگاه پرداخت صورت می گیرد ( همه پرداخت های موفق یا ناموق )  را می توانید از طریق پنل کاربری خود در مارتو مشاهده نمایید.