قوانین و مقررات
به مارتو خوش آمدید.

مارتو وب سایت فروش لوازم جانبی در ایران از قوانین و اصول جمهوری اسلامی ایران، پیروی می‌نماید و کاربران سایت که قصد استفاده تجاری یا غیر تجاری (اعم از خرید، مشاهده محصول و اطلاعات محصولات ... ) از این وب‌سایت را نیز دارند باید منطبق بر همین قوانین و اصول جمهوری اسلامی ایران باشند. همچنین کاربران سایت ملزم به پذیرش شرایط و قوانینی هستند که در زیر می آید.

توجه داشته باشید عضویت یا خرید محصولات به واسطه عضویت در وب سایت مارتو به منزله آگاه بودن و پذیرش شما از قوانین و شرایط جاری این صفحه می‌باشد.

کاربران باید در هربار استفاده از وب سایت مارتو از مطالب این صفحه آگاهی داشته باشند زیرا ممکن است در آینده تغییراتی در شرایط و قوانین ایجاد وب سایت مارتو ایجاد شود که در همین صفحه به روزرسانی می گردد که استفاده کاربران از وب سایت مارتو به معنی پذیرش هرگونه تغییری در قوانین این صفحه است.

کاربران مارتو باید حداقل سن قانونی 18 سال را برای ایجاد حساب کاربری در سایت و استفاده از خدمات سایت داشته باشند. در وب سایت مارتو ممکن است محصولاتی برای افراد زیر سن 18 سال فروخته شود که به این منظور این افراد برای خرید و ایجاد حساب کاربری در وب‌سایت مارتو می‌بایست با نظارت یک والد یا قیم قانونی خود که دارای حداقل سن 18 سال را داراست این کار را انجام دهند.

در صورتی که نمی خواهید از قوانین و شرایط مارتو پیروی کنید متاسفانه نباید از وب سایت مارتو استفاده نمایید.

کاربر یا مشتری:

هر فرد یا کاربری که به منزله ایجاد حساب کاربری در سایت فعالیت می نماید مشتری یا کاربر محسوب می شود.

حساب کاربری در مارتو:

عضویت در سایت از طریق لینک موجود ثبت نام در سایت به واسطه شماره تماس یا ایمیل و یک رمز عبور را حساب کاربری می گوییم.

شرایط و قوانین حساب کاربری:

1.   صحت و سقم تمامی اطلاعات وارد شده جهت ثبت نام در سایت تماما به عهده شما است. شما مجاز نیستید که نام کاربری و رمز ورود حساب خود را در اختیار هیچ کس دیگری قرار بدهید، و یا به کسی اجازه بدهید به اطلاعات حساب کاربری شما و همچنین سابقه خریدهای شما در سایت دسترسی پیدا کند.  مسئولیت استفاده از مطالب وب سایت و محصولات خریداری شده که به واسطه حساب کاربری شما و رمز ورود شما انجام می‌گیرد، تمام به عهده شما است.

2.   محرمانه نگهداشتن نام کاربری و رمز عبور از مسئولیت‌های شما می‌باشد، و برای این کار تلاش لازم و معقول را انجام دهید. در صورتی که هر زمان از دسترسی غیرمجاز به حساب کاربری شما، از طریق اطلاعات خود آگاه گشتید موظف هستید در سریعترین زمان ممکن موضوع را از طریق بخش تماس با ما سایت یا با استفاده از شماره های موجود درسایت به ما اطلاع دهید.

3.   وب سایت مارتو متعهد می گردد تا تمامی امکانات و دانش فنی خود را برای جلوگیری از سوء استفاده هکران به کار گیرد تا از هرگونه دسترسی غیرمجاز به حساب کاربری شما و سابقه خریدهای شما جلوگیری بعمل آید. ولی در صورت بروز مشکلاتی در دیتابیس برنامه یا حمله هکران ممکن است همیشه این امر مقدور نبوده که وب سایت مارتو موضوع را از طریق ایمیل و وبلاگ سایت اطلاع رسانی خواهد کرد.

4      – در صورت تخطی از قوانین و شرایط این صفحه ممکن است دسترسی به حساب کاربری شما مسدود گردد. برای پیگیری مشکلات مربوط به حساب کاربری خود می توانید با شماره های مرتبط با سایت تماس بگیرید.

کارهایی که در وبسایت مارتو نمی‌توانید بکنید

1.   از ایمیل‌های جعلی یا ایمیل‌های متعلق به افراد دیگر، همچنین از مشخصات فردی اشخاص دیگری جهت ثبت نام یا جهت سفارش محصول استفاده نمایید.

2.   استفاده از روش های مخرب مانند هک کردن حساب کاربری در وب سایت مارتو جهت جمع آوری اتوماتیک اطلاعات افراد، ایمل‌هایشان.

3.   از آنجایی که تمامی مطالب وب سایت توسط خودمان تهیه یا تیم ترجمه مارتو آماده گردید، به همین جهت استفاده از اسکریپت یا ربات برای جمع آوری اطلاعات محوصولات، دسترسی به قیمت‌ محصولات در سایت مجاز نمی باشد.

* شماره تماس و یا ایمیل مورد استفاده برای عضویت در وب سایت مارتو توسط کاربران نوشته شده‌اند و وب سایت مارتو هیچ گونه مسئولیتی در قبال صحت و سقم آن و همچنین  استفاده از شماره تماس های موبایل و یا ایمیل هایی که برای افراد دیگری جز فرد ثبت نام کننده باشد ندارد.

سیاست‌های حریم شخصی:

آدرس و اطلاعات فردی که در هنگام خرید محصول یا محصولات در وب سایت ثبت می گردد تماما توسط کاربر تکمیل می گردد و وب سایت مارتو هیچ دخل و تصرفی در آدرس ارسالی محصولات و مشخصات گیرنده محصول ندارد.

مارتو از ایمیل و شماره تماس شما برای آگاهی از روند خریدتان از سایت و همچنین مطلع کردن شما از محصولات موجود در سایت استفاده می نماید.

مارتو متعهد می گردد اطاعات حساب کاربری کاربران سایت ( شامل: ایمیل، شماره تماس، آدرس های پستی ثبت شده در سایت، اطلاعات خانوادگی ) را از آن محافظت نماید و در اختیار هیچ نهاد و موسساتی قرار ندهد.

همچنین ما اطلاعات جمع آوری شده از سوی وب سایت را به هیچ شرکت از جمله شرکت های بازاریابی و تبلیغاتی نخواهیم فروخت و در اختیار هیچ فردی قرار نخواهیم داد. مگر در راستای اجرای قوانین جمهوری اسلامی به درخواست نهادهای امنیتی و حکومتی.

قوانین ثبت، پردازش و ارسال سفارش

- وب سایت مارتو به کاربران خود اجازه می‌دهد به واسطه حساب کاربری موجود در سایت در تمامی 24 ساعت شبانه روز اقدام به ثبت سفارش و خرید محصولات خود کنند.

- تمامی سفارشات ثبت شده در مارتو به ترتیب تاریخ ثبت در صف پردازش کالا قرار می گیرند و اطلاع رسانی وضعیت سفارش کاربران از طریق شماره تماس یا ایمیل ( در صورت ثبت کاربر )  صورت می گیرد. این حق برای مارتو محفوظ است، در صورتی که موجودی محصولی به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، بلافاصله تیم پشتیبانی سایت با شما تماس گرفته و با نظر خودتان اقدام به جایگزینی کالا یا عودت وجه مطابق با فاکتور کالا در سایت به شما می‌نماید.